Hadi başlayalım!

Bir yıl kadar önce kişisel sitemi yayınladığımda makale yazmak için farklı bir site mi kursam diye düşünüyordum. Çünkü siteyi ingilizce yapmıştım ve yazdığım makaleleri Google Çeviri’nin insafına bırakmak istemiyordum. Her ne kadar çevirilere müdahale etsem de çok sağlıklı olmuyordu. Aradan bir yıl kadar süre geçti ve Keskin Mercek’i kurmaya karar verdim. Kişisel sitemi de tam anlamıyla tamamlayabilmiş değilim aslında ama bu farklı. Sonuç olarak site hayata geçmiş durumda ve ilk yazımı yazıyorum.

Bekleyen diğer projeler arasında bu site pek hesapta yoktu ama yazma ve paylaşma isteğim ağır bastı. Bu küçük dünyada fotoğraf, tasarım, film, teknoloji, reklam gibi yoğunlukla meşgul olduğum konular üzerine ben de sözümü söyleyeyim istedim. Şu aşamada sitede tek başıma olacağım. Fakat sonraki süreçte farklı isimler de bu işe dahil olabilir. Amacım güzel şeyler. Umarım her daim paylaştıklarım sizin için faydalı ve güzel olur :)

Hadi başlayalım!

Hadi başlayalım!
1 kez oylandı
51915 kişi bu makaleyi okudu
Etiketler: , , , ,
Paylaş:            Paylaşmak güzeldir :)

Yazar: Serkan Kandemir

Yazılarımı beğendiniz mi? Paylaşmaktan çekinmeyin. Daha fazlası için RSS ile Keskin Mercek'i takip edin. Konuyla alakalı yorumlarınızı da yazmayı unutmayın. Ben mi? serkankandemir.info

Bu makaleye 1 yorum yapılmış

Siz ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir