Adobe Audition 1080p

Yine etkili ve pratik bir Adobe Audition eğitim filmi ile karşınızdayız. Bu filmde çok keyifli ve eğitici bir uygulama yapıyoruz. Normal bir insan sesini, uzaylı sesine dönüştürmenin yollarını öğreniyoruz. Oldukça güzel ve kullanışlı bir sonuç aldığımız bu eğitim filminde, efekt uygulama noktasında bize pratiklik ve maksimum kontrol sağlayan Effects Rack kullanımını görüyoruz.

Bu eğitim filmi, Audition ile hazırlayabileceğimiz sayısız ve benzersiz ses efektleri hususunda bir başlangıç niteliği taşımaktadır. Bunun akabinde gelecek eğitimler, çok daha farklı efektler ile daha detaylı çalışmaların nasıl yapıldığını içerecektir.

Ses örneklerini indir

Audition ile uzaylı konuşma efekti
9 kez oylandı
2192 kişi bu makaleyi okudu
Paylaş:            Paylaşmak güzeldir :)

Yazar: Serkan Kandemir

Yazılarımı beğendiniz mi? Paylaşmaktan çekinmeyin. Daha fazlası için RSS ile Keskin Mercek'i takip edin. Konuyla alakalı yorumlarınızı da yazmayı unutmayın. Ben mi? serkankandemir.info

Bu makaleye 2 yorum yapılmış

 1. Erol Erdoğmuş Cevapla

  Serkan Bey;
  Bir radyo oyununda iç sesleri -kafa seslerini, düşünce seslerini- aynı oyuncunun normal konuşma sesinden -dış sesinden- farklı hale getirmek mümkün müdür?
  Teşekkürler.

  • Serkan Kandemir

   Elbette mümkün. Bu eğitim filminde anlattığım bölümleri kurcalayarak sesler üzerinde farklı etkiler alabilirsin. Biraz çalışman ve efektlere hakim olman gerek.

Siz ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir