2015 Adobe CC klavye kısayolları (İngilizce)

Bilgisayar programları ile çalışırken hız kazanmanın en önemli yolu kuşkusuz klavye kısayolları ile çalışmayı öğrenmekten geçer. Bunu herkes bilir. Program içerisindeki menülerde bir çok komutun yanında kısayolu da gösterilir. Fakat profesyonel derecede bilgimiz yoksa hangi komutun nerede olduğunu ve ne işe yaradığını bilmemiz zor. İşte bu nedenle klavye kısayollarını gösteren bir klavuz olsa ne iyi olur dediğiniz olmuştur mutlaka.

Ben de bir tasarımcı olarak hız ve pratiklik adına kısayollara çok önem veririm. Tesadüf o ki, internette dolaşırken bir blog yazarının hazırladığı birkaç PDF dökümanına rastladım. Tam da aradığımız şeyi, 2015 Adobe CC klavye kısayollarını anlatan klavuzlar hazırlamış bu arkadaş. Programların tamamı yok ama mevcut olanları indirip biraz düzenledim. Açıklama kısımlarını Türkçe yapmak için pek vaktim yoktu. Bu nedenle şimdilik İngilizce olarak yayınlıyorum. Türkçe düzenlemelerini de ilerleyen günlerde hazırlamayı planlıyorum.

Klavuzların hepsi aşağıda mevcuttur. Program ikonlarına tıklayıp görüntüleyebilirsiniz. Herkese kolay gelsin…

                  

Kaynak: www.setupablogtoday.com

2015 Adobe CC klavye kısayolları (İngilizce)
6 kez oylandı
2001 kişi bu makaleyi okudu
Paylaş:            Paylaşmak güzeldir :)

Yazar: Serkan Kandemir

Yazılarımı beğendiniz mi? Paylaşmaktan çekinmeyin. Daha fazlası için RSS ile Keskin Mercek'i takip edin. Konuyla alakalı yorumlarınızı da yazmayı unutmayın. Ben mi? serkankandemir.info

Siz ne düşünüyorsunuz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir